O FIRMIE
Nasza misja

Naszą misją jest wprowadzanie ponadczasowych rozwiązań.

Główny cel jaki realizujemy to wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i rynku jako wiarygodny partner biznesowy.

Firma HR BEMO Sp. z o.o. została założona w 2010 roku. Początek jej istnienia sięga jednak 1991 roku, wtedy to Ireneusz Bednarz założył w Bielsku-Białej swoją pierwszą firmę specjalizującą się w produkcji systemów osłon okiennych.

Nasze doświadczenie

W naszej ponad 25-letniej historii wprowadziliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom. Ugruntowaną pozycję na rynku zapewnia nam dostosowanie produktów pod względem technologicznym, funkcjonalnym i estetycznym do wymogów współczesnego odbiorcy.

Osiągnięcie najwyższych standardów oraz norm zawdzięczamy ciągłym wdrażaniom nowoczesnego i zautomatyzowanego procesu produkcji.

Nasze priorytety

Nowatorstwo rozwiązań, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, konkurencyjna cena, dogodne terminy realizacji, wysoka jakość wyrobów, a także ciągłe wzbogacenia oferty o nowe produkty to nasze priorytety.

Poza stałą ofertą zaprezentowaną na niniejszej stronie, jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami poszukującymi produktów dedykowanych do własnych potrzeb. Oferujemy kompleksową możliwość wdrożenia nowych rozwiązań od etapu samego projektu po wyrób gotowy.